Możliwości Xbox 360 Pro, które czynią go pożądanym systemem gier wideo wśród graczy. Cechy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze systemu gier wideo.

Lubisz grać w gry wideo? Jeśli tak, i jeśli ostatecznie zdecydowałeś się zrobić sobie prezent i dostać system gier wideo, będziesz musiał dokonać trudnego wyboru: jeśli zdecydować się na Xbox 360 Pro firmy Microsoft, Nintendo lub konsoli do gier wideo PS firmy Sony. Zamiast porównywać najnowsze modele każdego z tych 3 głównych producentów gier, omówimy pięć najważniejszych powodów, dla których należy rozważyć Xbox 360 Pro.

jaką konsolę wybrać?

1. Przystępność cenowa. Xbox 360 Pro jest najbardziej opłacalną opcją w ofercie konsol do gier firmy Microsoft. Jest znacznie tańsza w porównaniu z konsolami do gier Sony z porównywalnymi funkcjami i być może tak samo droga jak systemy do gier wideo Nintendo. Oczywiście, każdy dolar, który uda się zaoszczędzić na systemie gier wideo może być używany do 1 lub 2 gier komputerowych.

2. Funkcjonalność. Jesteśmy przyzwyczajeni podejrzewać, że najnowsza jest lepsza. Ale na pewno nie jest tak, gdy weźmiemy pod uwagę pudełka z grami wideo. Najnowsze modele, niezależnie od marki, są znacznie droższe i rzadko oferują możliwości, które w szczególny sposób wyjaśniają ich koszt. Jeśli poświęcisz minutę na dokonanie porównania, to zobaczysz, że wszystkie wprowadzane na rynek na szeroką skalę nowe możliwości nie pasują tak naprawdę do ogólnych wrażeń z gry. Powiedziawszy to, system Xbox 360 Pro może obiecać taki sam poziom zadowolenia, jak na przykład nowsza konsola do gier wideo Xbox Elite (która jest znacznie bardziej kosztowna).

3. Łatwy w użyciu. Xbox 360 Pro Hi-D video gaming experience and excellent online game play and communications is extremely easy-master-and-use. Dodatkowo, gracze mogą otrzymywać lub przesyłać strumieniowo kompletne gry, filmy i programy telewizyjne bezpośrednio z rynku internetowego Xbox 360.

4. Darmowe komponenty. Wielu producentów z łatwością zapomina o tym, że wiele niezbędnych komponentów, których będziesz potrzebował do korzystania z konsoli do gier wideo, musi być nabytych oddzielnie. Na przykład, niektóre konsole do gier nie zawierają przewodów High Definition ani kontrolerów. Xbox 360 Pro wyposażony jest w kabel HD oraz 1 lub 2 darmowe kontrolery gier (w zależności od sprzedawcy). Nie tylko oznacza to, że nie będziesz musiał wydawać dodatkowych pieniędzy, aby otrzymać wszystko, co musisz, ale nawet jeśli nie zwrócisz uwagi na to, co jest w zestawie, i tak będziesz mógł zacząć grać od razu po zakupie systemu gier wideo.

5. Jest on oferowany w kolorze czarnym! Nieistotny wymóg lub nie, kolor jest ważny dla wielu. W przeszłości Sony było jedyną firmą posiadającą maszyny do gier w eleganckim czarnym kolorze, obecnie jednak prawie każdy system do gier, w tym Xbox 360 Pro, jest oferowany w czarnym kolorze.

Konsole do gier. PlayStation, Xbox, czy Nintendo

Oczywiście, powyższe 5 najlepszych powodów, dla których należy poważnie rozważyć Xbox 360 Pro punkt w jednym kierunku: doskonały stosunek ceny do jakości. Chociaż Xbox 360 Pro nie jest najnowszą wersją systemu do gier, to jednak nadal jest jednym z najlepiej sprzedających się systemów i stanowi preferencyjny wybór spośród wielu. Wyraźnie widać, że wynika to w dużej mierze z jednego powodu: ten konkretny system gier wideo zawiera wszystko to, czego chce gracz, w szczególnie akceptowalnej cenie.