Kupowanie gier wideo może stać się procesem uzależniającym. Twórcy gier wideo toczą nieustanną walkę o stworzenie najbardziej ekscytujących i kreatywnych gier dla wszystkich typów graczy. Od gier akcji po gry rodzinne, na pewno znajdziesz grę, która zaangażuje i rzuci wyzwanie Twojej kreatywności.

Przyszłość skrzynek z łupami w grach wideo

Zdecyduj między systemami gier wideo na urządzenia przenośne i konsoloweJedne systemy gier wideo koncentrują się wyłącznie na grach, podczas gdy inne oferują bardziej zaawansowane możliwości multimedialne, takie jak odtwarzanie muzyki i filmów. Decydując się na zakup systemu do gier wideo, należy wziąć pod uwagę przenośność, wiek graczy w gospodarstwie domowym oraz funkcje multimedialne.

Wybierz konsolę do gier wideo Najnowsza seria konsol do gier wideo z lat 2005 i 2006 stanowi kolejny milowy krok naprzód w dziedzinie grafiki gier wideo, gry online i funkcjonalności. Microsoft wprowadził na rynek konsolę Xbox 360 w listopadzie 2005 roku. Sony i Nintendo wprowadzą nowe systemy w 2006 roku, mając nadzieję na rozbryzganie się z PlayStation 3 i Nintendo Revolution.

Gry odpowiednie do wieku? Poznaj system oceniania gier PEGI

Ich celem jest usatysfakcjonowanie najbardziej zagorzałych graczy intensywnym pragnieniem korzystania z najnowocześniejszych technologii, doskonałej grafiki, nowych urządzeń peryferyjnych, bogatszych doświadczeń online, większej ilości funkcji multimedialnych niż ich poprzednicyFree Articles oraz zaawansowanych opcji gry (np. pobierania gier).

Odkryj, który system przenośnych gier wideo jest Ci potrzebnyPoprzednia generacja przenośnych systemów gier wideo obejmuje Nintendo DS i Sony PlayStation Portable (PSP). Ale nieco starsze Nintendo Game Boy Advance (wydany w 2001 r.) i Nintendo Game Boy Advance SP (wydany w 2003 r.) są jeszcze bardziej powszechne i mają duży wybór gier dostępnych w rozsądnych cenach.